Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Моя мета, і це не високі слова, – щоб життя в Україні стало кращим, в тому числі через мою самореалізацію. А життєвий принцип – “якщо не я, то хто?”

 

Кредісов В'ячеслав Анатолійович

БІОГРАФІЯ

Народився 30 вересня 1965 р. у Києві.
Має вищу освіту. У 1989 р. закінчив з відзнакою Київський університет ім. Т. Шевченка, за фахом - економіст, викладач політичної економії. У 1992 р. закінчив аспірантуру при Київському університеті ім. Т. Шевченка. Кандидат економічних наук (1992 р.).
З серпня 1991 р. по червень 1999 р. працював головою правління групи фірм “Мезокред”. З червня 1999 р. – голова координаційної ради громадської організації “Об’єднання підприємців “Нова Формація”. З березня 2000 р. – голова правління Всеукраїнської громадської організації “Об’єднання підприємців “Нова Формація”. З листопада 2001 р. – координатор конфедерації громадських об’єднань підприємців “Союз Нової Формації України”.
Безпартійний.
“Моя мета, і це не високі слова, – щоб життя в Україні стало кращим, в тому числі через мою самореалізацію. А життєвий принцип – “якщо не я, то хто?”
Найприємніше у роботі – це люди, спілкування з професіоналами, оптимістами, переможцями.
У людях ціную порядність, розум, людяність, надійність, відповідальність, рішучість”.
Заслужений економіст України (1998). 31.08.2001 р. нагороджений Подякою Президента “За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення Української держави”.
Віце-президент федерації спортивної акробатики м. Києва. Співавтор практичного посібника “Менеджмент для керівників” (Київ, товариство “Знання”).
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.
З лютого 2005 року - заступник Міністра оборони України.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»